Flayeris-1-960x1024

Dārgo jaunieti!

Sirsnīgi ielūdzam Tevi uz neikdienišķu pasākumu Tavā dzīvē – “Campo Jēzus”! Tā ir jauniešu tikšanās, kuru Latvijā jau otro gadu organizē klosterbrāļi, klostermāsas un Katoļu Baznīcas priesteri.

Nometnes devīze šogad izvēlēta, atsaucoties pāvesta aicinājumam izdzīvot Dieva žēlsirdības gadu. Tā skan: “Esiet žēlsirdīgi, kā jūsu debesu Tēvs ir žēlsirdīgs (Lk 3,36)”. Uz nometni, kas no 27. līdz 30. jūnijam notiks Viļānos, aicināti 14 līdz 21 gadu veci jaunieši.

Bez garīgajām aktivitātēm (Svētās Mises, laika lūgšanai, slavēšanas, katehēzes) varēs piedalīties arī sportiskās aktivitātēs, darboties klosterdarbnīcās, dziedāt, spēlēt spēles pie ugunskura, piedalīties konkursos ar pārsteiguma balvām, atpūsties pie dabas. Izklaidēs arī teatrāli priekšnesumi, koncerti.

Nakšņošana plānota svētceļnieku mājā un citās klostera un draudzes telpās. Būs iespēja nakšņot arī teltīs. Pasākumā būs nodrošināta arī medicīniskā aprūpe 24 h diennaktī.

Nometni finansiāli atbalsta organizācijas no Vācijas “Renovabis” un “Bonifatiuswerk”, kā arī citi labdari, tāpēc ziedojums dalībniekiem ir tikai 20 eiro. Pietiekšanās notiek elektroniski, līdz 24. jūnijam aizpildot anketu mājaslapā:http://www.campojezus.lv/. Jautājumu gadījumā var sazināties ar māsu Mariju Stefanu (campojezus@gmail.com; 27470783).

Bildes no 2015. gada nometnes >>